Prodej nemovitostí

Každá nemovitost má svého kupce. My ale chceme víc.
Prodat ji za nejvyšší tržní cenu! Přečtěte si, co pro to udělám.

Proč mě klienti chválí

 1. Inspiruji se praxí západoevropských a amerických realitních makléřů.
 2. Věnuji se důkladné přípravě nemovitosti na prohlídky. Zjistit víc »
 3. O objektu i lokalitě zjistím všechno, co může kupce zajímat.
 4. Používám nejmodernější multimediální technologie pro vysoce nadstandardní propagaci, takže nadchnu a přivedu víc zájemců. Zjistit víc »
 5. Je-li více zájemců o koupi, uspořádám transparentní elektronickou aukci. Ta může inzerovanou prodejní cenu navýšit až o statisíce korun.
 6. Jsem vstřícná a korektní.
 7. Perfektně se dorozumím i s anglicky hovořícími zájemci.

Prodej nemovitosti v kostce

 1. Seznámení, nezávazná konzultace, bezplatné určení tržní ceny nemovitosti, návrh prodejní strategie.
 2. Uzavření přehledné zprostředkovatelské smlouvy.
 3. Příprava nemovitosti na fotografování, natáčení a prohlídky.
 4. Příprava a publikace profesionální prezentace.
 5. Organizace prohlídek.
 6. Při vyšším počtu zájemců o koupi uspořádání elektronické aukce s jednorázovým navýšením kupní ceny.
 7. Uzavření smluv s vybraným kupcem.
 8. Administrativní převod vlastnického práva pod dohledem advokátní kanceláře.
 9. Předání nemovitosti, sepsání předávacího protokolu.
 10. Přepis energií, vyřízení formalit u bytového družstva nebo SVJ.

Časté otázky

Jak dosáhnout nejvyšší možné ceny?

Mezi prodat a dobře prodat může být rozdíl v řádu statisíců korun. Kupní cena, kterou zveřejníme v inzerátu, bude průnikem vaší představy a mého kvalifikovaného odhadu ». To neznamená, že za ni nemovitost prodáme prvnímu zájemci. Větší množství zájemců o prohlídku zvýší zájem o koupi. Pak lze uspořádat férovou elektronickou cenovou aukci a konečnou prodejní cenu podstatně zvýšit.

Jak bude vypadat propagace?

Skvěle! Potřebujeme oslovit co nejvíc zájemců. Proto s kolegy pořídíme profesionální fotografie, vypracujeme půdorysný plán, natočíme přesvědčivou videoprohlídku s dronem, který zmapuje okolí, a vyrobíme 3D virtuální prohlídku, která nemovitost představí ještě před osobní návštěvou. Vyšperkovanou nabídku publikuji na svém webu, na nejnavštěvovanějších realitních serverech a na sociálních sítích. Inzeruji i na dalších místech, na kterých je mohou spatřit lukrativní zájemci. Více o propagaci »

Nedílnou součástí propagace je pečlivá příprava nemovitosti na pořízení obrazového materiálu a na vlastní prohlídky. Profesionální home staging předvede váš byt či dům tak, jak si ho zájemci přejí vidět. O koupi často rozhodují nečekané detaily.

Kdo se zájemci jedná?

Já. Zbavím vás zvonících telefonů a opakujících se dotazů. Budu pečlivě připravena informovat o stavu bytu, domu a pozemku, o inženýrských sítích, územním plánu, občanské vybavenosti, dopravní obslužnosti, o vztazích k bytovému družstvu/SVJ i obecných poměrech v místě. Důvěrná znalost Prahy a středních Čech, se speciálním vztahem k Vyžlovce, Jevanům a okolí mě dělá přesvědčivou ambasadorkou. Samozřejmě se postarám i o vedení prohlídek a organizaci případné elektronické cenové aukce.

Jak probíhají prohlídky?

Vím, že proměna obydlí v korzo není nic příjemného. Zájemce o prohlídku zvu na jeden den tak, aby přicházeli postupně, mohli si vše v klidu prohlédnout a přitom zbytečně neblokovali váš domácí provoz. Provedu je domem nebo bytem, poskytnu podrobné informace a zodpovím otázky. Údaje o nemovitosti předám i v tištěné podobě. Zájemci odcházejí s vědomím, že vědí vše, co k rozhodnutí potřebují.

Jak je prodej smluvně zajištěn?

Shodně s běžnou praxí a potřebou zajistit bezpečí vás, kupce i mě jako zprostředkovatele.

Spolu uzavřeme Zprostředkovatelskou smlouvu s obvykle dvouměsíční platností. Je to srozumitelná a férová dohoda.

S vybraným kupcem uzavřeme třístrannou Dohodu o složení blokovacího depozita (závaznou rezervaci), následně Kupní smlouvu a příp. Smlouvu o advokátní úschově kupní ceny.

Zajistím bezpečný převod částky i vlastnických práv, ověření podpisů, právní služby i vklad na katastr nemovitostí. Dlouhodobě spolupracuji s advokátní kanceláří JUDr. Aleš Janoch » sídlící v Praze 1. Udělám maximum, abych vyhověla představě vás, prodávajících.

Jak proběhne předání nemovitosti?

Sejdeme se s kupcem u vás. Předání stvrdí předávací protokol. Zajistím převod nebo ukončení smlouvy u dodavatelů energií, případně (u bytu) informuji SVJ či družstvo o změně vlastníka.

Jak začít?

Zavolejte, napište. Domluvíme se na schůzce. Řeknete mi, co od prodeje očekáváte, já vám řeknu, co pro vás mohu udělat. Prvním, bezplatným a nezávazným krokem bude zpracování odhadu tržní ceny a návrh prodejní strategie. Pokud budete souhlasit, sepíšeme zprostředkovatelskou smlouvu a já se pustím do práce.

Proč se mi daří dobře prodávat?
Jaká je výše provize a co zahrnuje?

Další služby